Σχεδιαστές » M » Κιτρο « Ομάδες

Lime Melvita για γυναίκες και άνδρες

Lime Melvita για γυναίκες και άνδρες

ξινό
Lime Melvita για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lime από Melvita είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει λάιμ.

λάιμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lime by Melvita.

Lime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melvita Lime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melvita Lime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lime by Melvita. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lime by Melvita αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Air-Val International Mickey Mouse Comme des Garcons Energy C Lime Bill Blass Couture 7 Emilio Pucci Sabbia 167 Calypso Christiane Celle Calypso The Christian Tortu L`Eau de Cologne Krigler Relaxing Verbena Atkinsons Gold Medal Ortigia Sicilia Sicilian Lime Niven Morgan Blue Scent