Σχεδιαστές » M » Δερμα « Ομάδες

French Leather Memo για γυναίκες και άνδρες

French Leather Memo για γυναίκες και άνδρες

French Leather Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες French Leather Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες French Leather Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

French Leather από Memo είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. French Leather κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Το άρωμα περιέχει λάιμ, ροζ πιπέρι, φασκόμηλο, άρκευθος, ρόδο του νερού, Κέδρος, ρετσίνη, Βέτιβερ, λευκός μόσχος και καστόρι ,σουέτ.

λάιμ ροζ πιπέρι φασκόμηλο άρκευθος ρόδο του νερού Κέδρος ρετσίνη Βέτιβερ λευκός μόσχος καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about French Leather by Memo.

French Leather Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo French Leather fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo French Leather, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει French Leather by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για French Leather by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Trussardi Trussardi Uomo English Leather English Leather Black Etienne Aigner Suede Edition men Hermes Eau D`Hermes Daniel Hechter Caractere English Leather English Leather Boadicea the Victorious Vibrant Creed Royal English Leather DSH Perfumes Prince Montale Aoud Leather Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud