Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Inlé Memo για γυναίκες

Inlé Memo για γυναίκες

Inlé Memo για γυναίκες Εικόνες Inlé Memo για γυναίκες Εικόνες Inlé Memo για γυναίκες Εικόνες

Inlé από Memo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Inlé κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, μέντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, Oσμανθός, γιασεμί και μάτε; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, Μόσχος και Κέδρος.

Αρτεμισία μέντα Περγαμόντο

καρυκεύματα Oσμανθός γιασεμί μάτε

ίριδα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Inlé by Memo.

Inlé Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Inlé fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Inlé, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Inlé by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Inlé by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine Les Copains Papillon Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Corine de Farme Barcelona Night Thymes Naia Love & Toast Honey Nectar Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Oriflame Precious Moments Bath and Body Works Orange Sapphire Laila Bagge You Rock Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa