Σχεδιαστές » M » Κιτρο « Ομάδες

Jannat Baby Eau Fraiche Memo για γυναίκες και άνδρες

Jannat Baby Eau Fraiche Memo για γυναίκες και άνδρες

Jannat Baby Eau Fraiche Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Jannat Baby Eau Fraiche από Memo είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jannat Baby Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, Πετιτ γκρέιν, Μανταριν ορανζ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι), φασκόμηλο και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και λιατρίς.

Περγαμόντο λεμόνι Πετιτ γκρέιν Μανταριν ορανζ πορτοκάλι

πλουμέρια(φρατζιπάνι) φασκόμηλο νερόλι

σπόρος Τόνκα Μόσχος λιατρίς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jannat Baby Eau Fraiche by Memo.

Jannat Baby Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Jannat Baby Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Jannat Baby Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jannat Baby Eau Fraiche by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jannat Baby Eau Fraiche by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Mona di Orio Lux Emilio Pucci Sabbia 167 O Boticario Acqua Fresca O Boticario Linked He Creed Citrus Bigarrade Creed Orange Spice Krigler Relaxing Verbena JoAnne Bassett Sparkling Citrus Penhaligon`s Eau de Cologne Adolfo Dominguez Azahar Oriflame Aromabliss Awakening