Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Moon Fever Memo για γυναίκες και άνδρες

Moon Fever Memo για γυναίκες και άνδρες

Moon Fever Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Moon Fever από Memo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Moon Fever κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Βερβένα λέμόν και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, δέρμα και σπόρος Τόνκα.

Νεράντζι γκρειπ φρουτ λεμόνι

νερόλι Βερβένα λέμόν φασκόμηλο

Βέτιβερ δέρμα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Fever by Memo.

Moon Fever Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Moon Fever fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Moon Fever, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Fever by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Fever by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Man Mariella Burani Messages d`Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Dana Navy for Men Lobogal Naceo Rouge Carthusia Carthusia Uomo Kiehl`s Forest Rain REN Cologne 04 S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme D.S. & Durga Cowboy Grass Molton Brown Bracing Silverbirch Burt`s Bees Natural Cologne