Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Moon Safari Memo για γυναίκες και άνδρες

Moon Safari Memo για γυναίκες και άνδρες

Moon Safari Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Moon Safari Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Moon Safari από Memo είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Moon Safari κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, Νεράντζι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι βετιβέρ, νερόλι, φασκόμηλο, Βερβένα λέμόν και ηράνθεμο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και δέρμα.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι Νεράντζι Μανταριν ορανζ

βετιβέρ νερόλι φασκόμηλο Βερβένα λέμόν ηράνθεμο

σπόρος Τόνκα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Safari by Memo.

Moon Safari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Moon Safari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Moon Safari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Safari by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Safari by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Bond No 9 Great Jones Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Etro Messe de Minuit Burberry The Beat for Men Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Giorgio Armani Cedre Olympe Collistar Acqua Attiva CB I Hate Perfume Just Breathe Oriflame Midsummer Man Esprit Celebration Happy Vibes for Him Zippo Fragrances Zippo Original