Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Shams Oud Memo για γυναίκες και άνδρες

Shams Oud Memo για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Shams Oud Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Shams Oud Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Shams Oud Memo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Shams Oud από Memo είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Shams Oud κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, τζίντζερ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ και έλαιο κυπριόλης; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, Σημύδα, στίραξ, βάλσαμο Τολού, σπόρος Τόνκα και Ουντ.

σαφράν τζίντζερ πιπέρι

Βέτιβερ έλαιο κυπριόλης

λάβδανο Γαλλίας Σημύδα στίραξ βάλσαμο Τολού σπόρος Τόνκα Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shams Oud by Memo.

Shams Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Memo Shams Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Memo Shams Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shams Oud by Memo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shams Oud by Memo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Demeter Fragrance Beeswax Keiko Mecheri Attar de Roses Molinard Habanita Sonia Rykiel Sonia Rykiel Rasasi Al Maqam Creed Royal Delight Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Ayala Moriel Gigi Fragonard Grain de Soleil Rasasi Muzarkash Juliette Has A Gun Midnight Oud Korloff Paris Kn°II