Σχεδιαστές » M » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de M Soar Menard για γυναίκες

Eau de M Soar Menard για γυναίκες

Eau de M Soar από Menard είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shuji Suzuki. Το άρωμα περιέχει κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί, νότες πρασίνου, τσάι, Κέδρος και Μόσχος.

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί νότες πρασίνου τσάι Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de M Soar by Menard.

Eau de M Soar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Menard Eau de M Soar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Menard Eau de M Soar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de M Soar by Menard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de M Soar by Menard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Perry Ellis Perry Woman Parfums DelRae Debut Coty Muguet des Bois L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane MDCI Parfums Un Coeur en Mai Molinard Les Fleurs: Rose Masaki Matsushima Mintea Nicolas Danila European Gardens Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring mark. mark Earth En Voyage Perfumes Debut de Carmel