Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
ουντ
Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Id από Mendittorosa είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Id κυκλοφόρησε το έτος 2012. Id έχει δημιουργηθεί από Amelie Bourgeois και Anne-Sophie Behaghel. Το άρωμα περιέχει γαρίφαλο, Ravensara, μοσχοκάρυδο, γιασεμί, ίριδα, Βιολέτα, πολύτιμα ξύλα, Αμπροξάν, Σημύδα, Βενζόη από Σιάμ, Κανέλα Κεϋλάνης, Ουντ, φύλλο πατσουλί Ινδονησίας και λευκός μόσχος.

γαρίφαλο Ravensara μοσχοκάρυδο γιασεμί ίριδα Βιολέτα πολύτιμα ξύλα Αμπροξάν Σημύδα Βενζόη από Σιάμ Κανέλα  Κεϋλάνης Ουντ φύλλο πατσουλί Ινδονησίας λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Id by Mendittorosa.

Id Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mendittorosa Id fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mendittorosa Id, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Id by Mendittorosa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Id by Mendittorosa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Profumum Roma Acqua di Sale Profumum Roma Dulcis in Fundo Revlon Head Over Heels Faconnable Face a Face pour Homme DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) Eclectic Collections Persona Non Grata Jalaine Silk Rothenstein Deja Vu Gay Esprit Imagine for Her Mazzolari Musk Express Love Express