Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
ουντ
Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Id Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Id από Mendittorosa είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Id κυκλοφόρησε το έτος 2012. Id έχει δημιουργηθεί από Amelie Bourgeois και Anne-Sophie Behaghel. Η νότα κορυφής είναι Ravensara; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ίριδα και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα, Ουντ, λάβδανο και Κανέλα.

Ravensara

γιασεμί ίριδα μοσχοκάρυδο

Σημύδα Ουντ λάβδανο Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Id by Mendittorosa.

Id Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mendittorosa Id fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mendittorosa Id, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Id by Mendittorosa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Id by Mendittorosa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Vera Wang Look Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition for Men Dorissima Goldmund M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Paolo Gigli Acqua Breil Milano Complicity for Her Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum