Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Mat Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

Le Mat Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

Le Mat Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Le Mat από Mendittorosa είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Le Mat κυκλοφόρησε το έτος 2014. Le Mat έχει δημιουργηθεί από Amelie Bourgeois και Anne-Sophie Behaghel. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι μαύρο και γαρίφαλο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και ρόδο Γαλλίας; οι νότες της βάσης είναι φύλλο πατσουλί Ινδονησίας, ξύλο κασμίρι και αθάνατο.

μοσχοκάρυδο πιπέρι μαύρο γαρίφαλο

Γεράνι ρόδο Γαλλίας

φύλλο πατσουλί Ινδονησίας ξύλο κασμίρι αθάνατο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Mat by Mendittorosa.

Le Mat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mendittorosa Le Mat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mendittorosa Le Mat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Mat by Mendittorosa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Mat by Mendittorosa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Halloween Halloween Rance 1795 Josephine NafNaf NafNaf Renato Balestra Diamante Escentric Molecules Escentric 02 Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Germaine Monteil Galore Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Humiecki & Graef Clemency Allegri Allegri Penhaligon`s Night Scented Stock Jeanne Arthes Arome Arthes