Σχεδιαστές » M » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Omega Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

Omega Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Omega Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Omega Mendittorosa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Omega από Mendittorosa είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Omega κυκλοφόρησε το έτος 2012. Omega έχει δημιουργηθεί από Amelie Bourgeois και Anne-Sophie Behaghel. Η νότα κορυφής είναι κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ίριδα και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Ολίβανο, Ουντ και λευκός μόσχος. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο.

κύμινο

γιασεμί ίριδα δέρμα

Βανίλια Ολίβανο Ουντ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Omega by Mendittorosa.

Omega Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mendittorosa Omega fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mendittorosa Omega, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Omega by Mendittorosa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Omega by Mendittorosa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Opium Aftelier Cacao Serge Lutens Mandarine Mandarin Montale Greyland Hummer H2 L`Erbolario Spezie Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Jovan Satisfaction for Men Bijan B Exquisite for Men Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Demeter Fragrance Holy Smoke ID Parfums Madras