Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx για άνδρες

Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx για άνδρες

καπνιστό
Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx για άνδρες Εικόνες Mexx Berlin Summer Edition for Men Mexx για άνδρες Εικόνες

Mexx Berlin Summer Edition for Men από Mexx είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Mexx Berlin Summer Edition for Men κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Σημύδα και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, φασκόμηλο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και ξύλο γκουαϊακ.

Σημύδα Λεβάντα

ίριδα φασκόμηλο Κανέλα

Βανίλια σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Men by Mexx.

Mexx Berlin Summer Edition for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mexx Berlin Summer Edition for Men by Mexx. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mexx Berlin Summer Edition for Men by Mexx αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Caron Eaux de Caron Pure Michael Jordan Jordan L`Erbolario Corteccia (Bark) Olivier Durbano Jade Azzaro Pure Vetiver Ralph Lauren Big Pony 4 Neil Morris Hippie Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Teufels Kuche Patchouly Lavandula Novaya Zarya Sasha