Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx για γυναίκες

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx για γυναίκες

Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx για γυναίκες Εικόνες Mexx Berlin Summer Edition for Women Mexx για γυναίκες Εικόνες

Mexx Berlin Summer Edition for Women από Mexx είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mexx Berlin Summer Edition for Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, ηλιοτρόπιο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μπουμπουρντζελία, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο μανταρίνι λεμόνι

φρέζια ηλιοτρόπιο γιασεμί

μπουμπουρντζελία σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mexx Berlin Summer Edition for Women by Mexx.

Mexx Berlin Summer Edition for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mexx Berlin Summer Edition for Women by Mexx. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mexx Berlin Summer Edition for Women by Mexx αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS for Her Max Mara Le Parfum Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Jovoy Paris Poudre Jil Sander Pure Intense Succes de Paris Fujiyama Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go FCUK FCUK Connect Her Laura Ashley Exotic Amber Chloe Love La Bouquetiere Desir Absolu Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance