Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Mexx Black for Her Mexx για γυναίκες

Mexx Black for Her Mexx για γυναίκες

Mexx Black for Her Mexx για γυναίκες Εικόνες

Mexx Black for Her από Mexx είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mexx Black for Her κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, Φραγκοστάφυλλο, κατιφές και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο, λίτσι, αχλάδι, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

παιώνια Φραγκοστάφυλλο κατιφές φρέζια

Βερίκοκο λίτσι αχλάδι Κέδρος της Βιρτζίνιας Λωτός

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mexx Black for Her by Mexx.

Mexx Black for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mexx Mexx Black for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mexx Mexx Black for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mexx Black for Her by Mexx. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mexx Black for Her by Mexx αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Monsoon Monsoon Opus Oils Jitterbug Kat Von D Saint Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Detaille Sheliane Jean-Claude Jitrois Jitrois Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Madonna Nudes 1979 Pour Femme Nejma Nejma 5