Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Mexx Black for Him Mexx για άνδρες

Mexx Black for Him Mexx για άνδρες

aquatic
Mexx Black for Him Mexx για άνδρες Εικόνες

Mexx Black for Him από Mexx είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Mexx Black for Him κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, πιπέρι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Υδάτινες νότες πιπέρι Μανταριν ορανζ

νούφαρο Κέδρος της Βιρτζίνιας

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mexx Black for Him by Mexx.

Mexx Black for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mexx Mexx Black for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mexx Mexx Black for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mexx Black for Him by Mexx. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mexx Black for Him by Mexx αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Nautilus Aqua Nautilus Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Carthusia Numero Uno Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Rocawear 9IX Lorenzo Siena Palio Victorinox Swiss Army Swiss Army Infusion Organique Buddha’s Fig Adidas Adidas Moves Pulse Him Huitieme Art Parfums Fareb