Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Michael for Men Michael Kors για άνδρες

Michael for Men Michael Kors για άνδρες

ταμπάκο
Michael for Men Michael Kors για άνδρες Εικόνες Michael for Men Michael Kors για άνδρες Εικόνες Michael for Men Michael Kors για άνδρες Εικόνες

Michael for Men από Michael Kors είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Michael for Men κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Ρετσίνη ελάτης, εστραγκόν, αστεροειδής γλυκάνισος, κύμινο, Περγαμόντο, Κάρδαμο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι ταμπάκο, θυμίαμα και καστόρι ,σουέτ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δαμάσκηνο, πατσουλί και Αποξηραμμένα φρούτα.

κόλιανδρος Ρετσίνη ελάτης εστραγκόν αστεροειδής γλυκάνισος κύμινο Περγαμόντο Κάρδαμο Κανέλα

ταμπάκο θυμίαμα καστόρι ,σουέτ

σανδαλόξυλο δαμάσκηνο πατσουλί Αποξηραμμένα φρούτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Michael for Men by Michael Kors.

Michael for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Michael Kors Michael for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Michael Kors Michael for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Michael for Men by Michael Kors. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Michael for Men by Michael Kors αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Aramis Tuscany Per Uomo Armand Basi Armand Basi Homme Cerruti 1881 Men Mexx Mexx Man Alfred Sung Hei Liz Claiborne Curve Soul for Men Avon Avon Essence Paco Rabanne Tenere Halston Unbound for Men La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Weil Weil Pour Homme Montblanc Presence Cool