Σχεδιαστές » M » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Deauville pour Homme Michel Germain για άνδρες

Deauville pour Homme Michel Germain για άνδρες

ταμπάκο

Deauville pour Homme από Michel Germain είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο και Κλημεντίνη; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, ταμπάκο και ρίζωμα ίρις.

Λεβάντα φασκόμηλο Κλημεντίνη

μοσχοκάρυδο πιπέρι

δρυς βρύα Κεχριμπάρι ταμπάκο ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Deauville pour Homme by Michel Germain.

Deauville pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Michel Germain Deauville pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Michel Germain Deauville pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Deauville pour Homme by Michel Germain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Deauville pour Homme by Michel Germain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Gant Gant Summer 2009 Carol`s Daughter Big Kahuna Cacharel Amor pour Homme Sunshine Demeter Fragrance Egg Nog B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Etienne Aigner Evolution Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Lili Bermuda 64 West Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique