Σχεδιαστές » M » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sexual Blush Michel Germain για γυναίκες

Sexual Blush Michel Germain για γυναίκες

Sexual Blush από Michel Germain είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sexual Blush κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , κόκκινο μήλο και ακτινίδιο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και μαλλί της γριάς.

πορτοκάλι κόκκινο μήλο ακτινίδιο

ίριδα γιασεμί

Μόσχος μαλλί της γριάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexual Blush by Michel Germain.

Sexual Blush Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Michel Germain Sexual Blush fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Michel Germain Sexual Blush, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexual Blush by Michel Germain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexual Blush by Michel Germain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Profumi del Forte Vittoria Apuana Britney Spears Fantasy Gale Hayman Delicious Cotton Candy Sinfonia di Note Coeur de Noisette Oriflame Divine Sensual Stacked Style Dolce Dew Il Profvmo Chocolat Frais Voluspa Cocoa Tamarind Elizabeth Arden 5th Avenue Style Parfums DelRae Emotionnelle Coty Ici Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris