Σχεδιαστές » M » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sexual Sugar Michel Germain για γυναίκες

Sexual Sugar Michel Germain για γυναίκες

αμύγδαλο
Sexual Sugar Michel Germain για γυναίκες Εικόνες Sexual Sugar Michel Germain για γυναίκες Εικόνες

Sexual Sugar από Michel Germain είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι άγρια μούρα και ζάχαρη; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και λουλούδι του πάθους; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και Αμύγδαλο.

άγρια μούρα ζάχαρη

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής λουλούδι του πάθους

Βανιλια Αμύγδαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sexual Sugar by Michel Germain.

Sexual Sugar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Michel Germain Sexual Sugar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Michel Germain Sexual Sugar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sexual Sugar by Michel Germain. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sexual Sugar by Michel Germain αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Victoria`s Secret Succulent Eau Jeune Delice de Pomme Profumi del Forte Vittoria Apuana Laurence Dumont Figue Sauvage Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Giorgio Valenti One O One Experience Payard Lychee Mousse Bath and Body Works Forever Sunshine Michel Germain Sexual Blush Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Molinard 1849 Collection Iles D'Or