Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cher Michel Klein για γυναίκες

Cher Michel Klein για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Cher από Michel Klein είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cher κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Το άρωμα περιέχει ίριδα, σανδαλόξυλο και τριαντάφυλλο.

ίριδα σανδαλόξυλο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cher by Michel Klein.

Cher Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Michel Klein Cher fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Michel Klein Cher, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cher by Michel Klein. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cher by Michel Klein αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Etro Benetroessere Relent Seven Skies Belle Histoire Opus Oils Burlesque: Starlet Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Michel Germain Immaculate Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Prada Infusion de Tubereuse Fragonard Premier Peche I Profumi di Firenze Acqua Chiara Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music