Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

`70 Mila Schön για γυναίκες

`70 Mila Schön για γυναίκες

`70 Mila Schön για γυναίκες Εικόνες `70 Mila Schön για γυναίκες Εικόνες `70 Mila Schön για γυναίκες Εικόνες

`70 από Mila Schön είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. `70 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, βάμμα ρόδου, κρίνο της κοιλάδας και Βερίκοκο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

Περγαμόντο μανταρίνι πιπέρι

γιασεμί βάμμα ρόδου κρίνο της κοιλάδας Βερίκοκο

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about `70 by Mila Schön.

`70 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mila Schön `70 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mila Schön `70, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει `70 by Mila Schön. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για `70 by Mila Schön αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Boucheron Guerlain Angélique Noire Annick Goutal Grand Amour Danielle Steel Danielle Keiko Mecheri Mihime Dana White Chantilly Penhaligon`s Cornubia essence Secret Love Parfums Elite Miss Elite Model In Love Anne Klein Anne Klein 2 Nejma Nejma 3 Coleen Rooney Butterflies