Σχεδιαστές » M » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Coeur d`Ete Miller Harris για γυναίκες

Coeur d`Ete Miller Harris για γυναίκες

Coeur d`Ete Miller Harris για γυναίκες Εικόνες

Coeur d`Ete από Miller Harris είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Coeur d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lyn Harris. Οι νότες κορυφής είναι Κοκκος Κακάο, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, γλυκόρριζα και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Μπανάνα, λευκό αχλάδι, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, πασχαλιά και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη και Βανίλια.

Κοκκος Κακάο Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ γλυκόρριζα λεμόνι

Μπανάνα λευκό αχλάδι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς πασχαλιά ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coeur d`Ete by Miller Harris.

Coeur d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris Coeur d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris Coeur d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coeur d`Ete by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coeur d`Ete by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Victoria`s Secret More PINK Please Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Giorgio Beverly Hills Red 2 Boadicea the Victorious Intense Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise NafNaf Graffiti Vanilla Stacked Style Dolce Dew Sprezzatura 751 Amori Erranti Michel Germain Sexual Blush Faberlic Chateaux de la Loire Faberlic O Feerique Sensuelle Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume