Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne 1888 Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

Cologne 1888 Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

Cologne 1888 Miller Harris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cologne 1888 από Miller Harris είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne 1888 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lyn Harris. Το άρωμα περιέχει δεντρολίβανο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βασιλικός, κύμινο, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο, λεμόνι Σικελίας, Νεράντζι και ματζουράνα.

δεντρολίβανο Κεχριμπάρι Μόσχος Βασιλικός κύμινο Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι Σικελίας Νεράντζι ματζουράνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne 1888 by Miller Harris.

Cologne 1888 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris Cologne 1888 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris Cologne 1888, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne 1888 by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne 1888 by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carrera Carrera Emotion Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Ayala Moriel Arsenal Jo Malone Lime Basil & Mandarin Parfums 06130 Yuzu Rouge O Boticario Speed Man Acorelle Lotus Bambou Acorelle Verveine Agrumes Caswell Massey Number Six Caswell Massey Verbena Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Calypso Christiane Celle Homme