Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Figue Amere Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

Figue Amere Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες

Figue Amere από Miller Harris είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Figue Amere κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lyn Harris. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Μανταριν ορανζ, φύλλο βιολέτας, ρητίνη ελάτης, Κέδρος, Περγαμόντο, Αγγελική, τριαντάφυλλο, νάρκισσος και πλαγκτόν.

Κεχριμπάρι Μανταριν ορανζ φύλλο βιολέτας ρητίνη ελάτης Κέδρος Περγαμόντο Αγγελική τριαντάφυλλο νάρκισσος πλαγκτόν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Figue Amere by Miller Harris.

Figue Amere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris Figue Amere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris Figue Amere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Figue Amere by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Figue Amere by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Van Cleef & Arpels Les Saisons Été L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Lancome Miracle Ultra Pink Gap Velvet Bloom No.695 Miya Shinma Sakura Victoria`s Secret Love Rocks So...? So...?Desirable Bath and Body Works Sweet Pea Forever LR LR Classics Florence Jeanne Arthes Boum Que Calor