Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες

L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες Εικόνες L`Air de Rien Miller Harris για γυναίκες Εικόνες

L`Air de Rien από Miller Harris είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. L`Air de Rien κυκλοφόρησε το έτος 2006. Η νότα κορυφής είναι νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια.

νερόλι

πατσουλί βρύα δριός

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Air de Rien by Miller Harris.

L`Air de Rien Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris L`Air de Rien fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris L`Air de Rien, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Air de Rien by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Air de Rien by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Bvlgari BLV Notte Pour Homme Balenciaga Cristobal pour Homme Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Nikos Nikos Ralph Lauren Purple Label Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Montale Aoud Red Flowers Liz Claiborne Spark for Men Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Le Labo Another 13