Σχεδιαστές » M » Συπρε « Ομάδες

Terre de Bois Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

Terre de Bois Miller Harris για γυναίκες και άνδρες

Terre de Bois Miller Harris για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Terre de Bois από Miller Harris είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Terre de Bois κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Lyn Harris. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, πατσουλί, μαλλί της γριάς, άρκευθος, γάλβανο, φασκόμηλο, Βερβένα λέμόν, φασκόμηλο, Βέτιβερ, καρυκεύματα και Εσπεριδοειδή.

Κεχριμπάρι πατσουλί μαλλί της γριάς άρκευθος γάλβανο φασκόμηλο Βερβένα λέμόν φασκόμηλο Βέτιβερ καρυκεύματα Εσπεριδοειδή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terre de Bois by Miller Harris.

Terre de Bois Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

unisex άρωμα που ταιριάζει πιο πολύ σε άνδρες,μεγάλη διάρκεια και προσωπική εκτίμηση πως ταιριάζει περισσότερο σε κρύες μέρες,
Με το αρχικό ψέκασμα νιώθεις το λεμόνι,συνεχίζει με κάτι ξυλώδες-δεν μπορώ να προσδιορίσω τί-και αφήνει πρασινάδα μετά από ώρα.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller Harris Terre de Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller Harris Terre de Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terre de Bois by Miller Harris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terre de Bois by Miller Harris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Comme des Garcons Comme des Garcons Eau D`Italie Eau D'Italie Byblos Blu Happy Hour Accord Parfait The Noir & Bergamote Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Ayala Moriel Rainforest Kiss Cosmetics Kiss Him Parfums 06130 Lys Basile Basile Uomo Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Emilio Pucci Vivara (1965) Escentric Molecules Escentric 03