Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

In, Miller et Bertaux για γυναίκες και άνδρες

In, Miller et Bertaux για γυναίκες και άνδρες

In, από Miller et Bertaux είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. In, κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Έλεμι, Κεχριμπάρι και Μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι Περγαμόντο, λάιμ και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι τζίντζερ και Kumbaru.

Έλεμι Κεχριμπάρι Μόσχος

Περγαμόντο λάιμ Κέδρος

τζίντζερ Kumbaru

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about In, by Miller et Bertaux.

In, Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Miller et Bertaux In, fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Miller et Bertaux In,, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει In, by Miller et Bertaux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για In, by Miller et Bertaux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Calvin Klein CK One Summer 2007 Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin The Body Shop Arber Guerlain Guerlain Homme Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Voluspa Linden Blond Tabac Burt`s Bees Natural Cologne Express Honor Smell Bent The Bi-Polar Express