Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Mimmina Mimmina για γυναίκες

τουμπερόζα
ozoνώδες
Mimmina Mimmina για γυναίκες Εικόνες

Mimmina από Mimmina είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

πεπόνι Περγαμόντο

τουμπερόζα Βιολέτα γιασεμί

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mimmina by Mimmina.

Mimmina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mimmina Mimmina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mimmina Mimmina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mimmina by Mimmina. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mimmina by Mimmina αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Tahani Yves Saint Laurent Cinema Gold Ayala Moriel Ayala Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Mauboussin Histoire d`Eau Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Avon Far Away Dreams Shiseido Zen Concentrated The Party The Garden Party Iris Nejma Nejma 3