Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mimmina Red Mimmina για γυναίκες

Mimmina Red Mimmina για γυναίκες

Mimmina Red από Mimmina είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mimmina Red κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, κόλιανδρος, Περγαμόντο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο, Κανέλα, ροδάκινο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο, Βανίλια και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ κόλιανδρος Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας

Βερίκοκο Κανέλα ροδάκινο γιασεμί

ίριδα σανδαλόξυλο Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mimmina Red by Mimmina.

Mimmina Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mimmina Mimmina Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mimmina Mimmina Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mimmina Red by Mimmina. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mimmina Red by Mimmina αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Promesse Donna Karan DKNY Red Delicious Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Alfred Sung Shi Victoria`s Secret Heavenly Kiss Barbie Barbie Modelo Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Etro Benetroessere Resort Fresh Fig Apricot Lanvin Jeanne La Rose Galimard A Contre Jour Palmers Palmers Woman