Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Aria Missoni Missoni για γυναίκες

Aria Missoni Missoni για γυναίκες

Aria Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Aria Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες

Aria Missoni από Missoni είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Aria Missoni κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Μπανάνα, βατόμουρο, ροδάκινο , Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

ανανάς Μπανάνα βατόμουρο ροδάκινο Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο τουμπερόζα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aria Missoni by Missoni.

Aria Missoni Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Missoni Aria Missoni fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Missoni Aria Missoni, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aria Missoni by Missoni. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aria Missoni by Missoni αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Puma Puma Create Davidoff Cool Water Wave Juicy Couture Juicy Girl Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Satellite Corrida Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration Banana Republic Republic of Women Franck Olivier Private Revillon Eau de Turbulences Floris Madonna of the Almonds InStyle Sex In The City Lust