Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Missoni Missoni για γυναίκες

Missoni Missoni για γυναίκες

κακάο
Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες Missoni Missoni για γυναίκες Εικόνες

Missoni από Missoni είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Missoni κυκλοφόρησε το έτος 2006. Missoni έχει δημιουργηθεί από Maurice Roucel και Trudi Loren. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μαύρη Σοκολάτα.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Νεράντζι

παιώνια μανόλια τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μαύρη Σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Missoni by Missoni.

Missoni Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Missoni Missoni fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Missoni Missoni, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Missoni by Missoni. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Missoni by Missoni αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Escada Escada Moon Sparkle Armand Basi Lovely Blossom Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 The Body Shop Strawberry Perfume Oil Juventus 1897 Woman Jennifer Lopez Sunkissed Glow Franck Olivier Franck Olivier Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Montale Roses Elixir