Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Balinese Vanilla Mistral για γυναίκες

Balinese Vanilla Mistral για γυναίκες

Balinese Vanilla από Mistral είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Βανιλια, Γεράνι, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και πατσουλί.

Βανιλια Γεράνι Κεχριμπάρι νότες ξύλων πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balinese Vanilla by Mistral.

Balinese Vanilla Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mistral Balinese Vanilla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mistral Balinese Vanilla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balinese Vanilla by Mistral. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balinese Vanilla by Mistral αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Cristobal pour Homme Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Avon Tomorrow for Men Airness Musk Instinct Helmut Lang Eau de Cologne Hors La Monde Shiloh Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Atelier Flou Monsieur mon Amour Profumum Roma Fumidus Berkeley Square White Amber Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera