Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo για γυναίκες

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Mojo για γυναίκες

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires από Mojo είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. LIVE NOW Inspired by Buenos Aires κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Φραγκοστάφυλλο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

ροζ πιπέρι Φραγκοστάφυλλο βατόμουρο

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας παιώνια

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για LIVE NOW Inspired by Buenos Aires by Mojo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Panthere Montblanc Femme de Montblanc Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Montale Oriental Flowers Delle Grazie Paris Rouge Miller Harris Noix de Tubereuse Avon Far Away Dreams Boadicea the Victorious Elegant Melange Perfume Roll-On Perfume No. 10 Parfums 06130 Feuille de Reglisse Simone Cosac Profumi Trama