Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

LIVE NOW Inspired by Paris Mojo για γυναίκες

LIVE NOW Inspired by Paris Mojo για γυναίκες

LIVE NOW Inspired by Paris από Mojo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. LIVE NOW Inspired by Paris κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Νεράντζι και κόκκινο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Νεράντζι κόκκινο μήλο

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα Κυκλάμινο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about LIVE NOW Inspired by Paris by Mojo.

LIVE NOW Inspired by Paris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mojo LIVE NOW Inspired by Paris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mojo LIVE NOW Inspired by Paris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει LIVE NOW Inspired by Paris by Mojo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για LIVE NOW Inspired by Paris by Mojo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Must II Creed Spring Flower Escada Escada Magnetic Beat Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Etat Libre d`Orange Bendelirious Lulu Castagnette Just 4 U :-X Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Lucy B Wild Jasmine Revillon Eau de Turbulences Filles des Iles Floral Solaire Oscar de la Renta Oscar Tropical Jeanne Arthes Sexy Me No2