Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

160 Molinard για γυναίκες

160 Molinard για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
160 Molinard για γυναίκες Εικόνες

160 από Molinard είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. 160 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι κρίνο της κοιλάδας και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

κρίνο της κοιλάδας υάκυνθος

Υλάνγκ Υλάνγκ Κυκλάμινο

Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 160 by Molinard.

160 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard 160 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard 160, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 160 by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 160 by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Carolina Herrera Chic Abercrombie & Fitch 41 Azzaro Azzaro Couture Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Yves Saint Laurent Elle Shocking Essentially Me Classique Caron Farnesiana Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Profumum Roma Ninfea InStyle Sex In The City Lustre