Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες

Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cher Wood Molinard για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cher Wood από Molinard είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cher Wood κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Φρούτα και Λουλούδια; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, πατσουλί, σανδαλόξυλο και Ουντ; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Κέδρος, Κεχριμπάρι και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

Φρούτα Λουλούδια

Κέδρος πατσουλί σανδαλόξυλο Ουντ

Βέτιβερ Κέδρος Κεχριμπάρι Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cher Wood by Molinard.

Cher Wood Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Cher Wood fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Cher Wood, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cher Wood by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cher Wood by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Vivienne Westwood Let It Rock Calvin Klein Euphoria Men Intense Reminiscence 2000 Ans d'Amour Nez a Nez Marron Chic Jaguar Jaguar Marc II Adidas Adidas Game Spirit DSH Perfumes Oude Arabique Arno Sorel Shaman Gold FUBU Plush Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Platinum J Mix 11