Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Fleurs: Violette Molinard για γυναίκες

Les Fleurs: Violette Molinard για γυναίκες

ozoνώδες

Les Fleurs: Violette από Molinard είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Fleurs: Violette κυκλοφόρησε το έτος 1994. Η νότα κορυφής είναι Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, ίριδα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ηλιοτρόπιο και Μόσχος.

Βιολέτα

φύλλο βιολέτας ίριδα γιασεμί τριαντάφυλλο

ηλιοτρόπιο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Fleurs: Violette by Molinard.

Les Fleurs: Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Les Fleurs: Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Les Fleurs: Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Fleurs: Violette by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Fleurs: Violette by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Byredo Rose Noir Pink Room Parfum Pour Toi Paul Smith Sunshine Edition for Women Bruno Acampora Sballo Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Christina Aguilera Royal Desire Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women