Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Les Orientaux: Vanille Patchouli Molinard για γυναίκες και άνδρες

Les Orientaux: Vanille Patchouli Molinard για γυναίκες και άνδρες

caramel

Les Orientaux: Vanille Patchouli από Molinard είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Καραμέλα, Βανίλια και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, γαρίφαλο και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Καραμέλα Βανίλια πορτοκάλι

πατσουλί γαρίφαλο πιπέρι

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Orientaux: Vanille Patchouli by Molinard.

Les Orientaux: Vanille Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Orientaux: Vanille Patchouli by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Orientaux: Vanille Patchouli by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Laura Biagiotti Venezia Uomo Montale Aoud Red Flowers Reminiscence Patchouli Ella Mikao Yujin Men Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Mistral Balinese Vanilla Jovan Ginseng NRG By Kilian Rose Oud DSH Perfumes Three Kings Brooks Brothers Black Fleece En Voyage Perfumes Makeda