Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Madrigal Molinard για άνδρες

Madrigal Molinard για άνδρες

Madrigal Molinard για άνδρες Εικόνες

Madrigal από Molinard είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Madrigal κυκλοφόρησε το έτος 1935. Οι νότες κορυφής είναι εστραγκόν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κέδρος.

εστραγκόν λεμόνι

Λεβάντα Μανταριν ορανζ

πατσουλί Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madrigal by Molinard.

Madrigal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Madrigal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Madrigal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madrigal by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madrigal by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Noir Hugo Boss Hugo Energize Spray Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Geo. F. Trumper Astor Cologne Jo Malone Sweet Lime & Cedar Davidoff Adventure Amazonia Xerjoff Dhofar Egofacto Sacre Coeur Montale Boise Fruite Ministry Of Sound Nightlife for Him Michael Storer Kadota Parfums Berdoues 1902 Tonique