Σχεδιαστές » M » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Tendre Friandise Molinard για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

γεύση καρυδιού
Tendre Friandise Molinard για γυναίκες Εικόνες

Tendre Friandise από Molinard είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tendre Friandise κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, φρέζια, δαμάσκηνο και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια, πραλίνα και νουγκατίνα.

λάιμ φρέζια δαμάσκηνο αχλάδι

γιασεμί σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Μόσχος Βανιλια πραλίνα νουγκατίνα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tendre Friandise by Molinard.

Tendre Friandise Σχόλια Αρωμάτων

Eva Tsakmaki
Eva Tsakmaki

to latreuw!!!

Nov
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Tendre Friandise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Tendre Friandise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tendre Friandise by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tendre Friandise by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Anya`s Garden Star Flower Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Victoria`s Secret Sweet Daydream Lisa Hoffman Tuscan Fig Lancome Chrysalide Now or Never Calvin Klein ck IN2U Heat Her Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Bath and Body Works Forever Sunshine Michel Germain Tattoo Il Profvmo Chocolat Frais