Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Une Histoire de Chypre Molinard για γυναίκες

Une Histoire de Chypre Molinard για γυναίκες

Une Histoire de Chypre από Molinard είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Une Histoire de Chypre κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γάλβανο, γιασεμί, νερόλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Oσμανθός, γιασεμί και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος και βρύα δριός.

Μανταριν ορανζ γάλβανο γιασεμί νερόλι Περγαμόντο

ίριδα Oσμανθός γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Une Histoire de Chypre by Molinard.

Une Histoire de Chypre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molinard Une Histoire de Chypre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molinard Une Histoire de Chypre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Une Histoire de Chypre by Molinard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Une Histoire de Chypre by Molinard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Memo Lalibela Caron Pour Une Femme de Caron Lotto Gravity Power for Women Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Otto Kern Noa Noa Panouge Isabey Fleur Nocturne Yves de Sistelle Sanderling Genny Genny Marc de la Morandiere Sissi Long Lost Perfume Memoire Cherie Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Jean Patou Caline