Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Quartz Pure Red Molyneux για γυναίκες

Quartz Pure Red Molyneux για γυναίκες

Quartz Pure Red Molyneux για γυναίκες Εικόνες

Quartz Pure Red από Molyneux είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Quartz Pure Red κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, Περγαμόντο, ροδάκινο , Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, τριαντάφυλλο, Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Πράσινο Μήλο Περγαμόντο ροδάκινο Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

φασκόμηλο τριαντάφυλλο Βιολέτα γιασεμί

Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Quartz Pure Red by Molyneux.

Quartz Pure Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Molyneux Quartz Pure Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Molyneux Quartz Pure Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Quartz Pure Red by Molyneux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Quartz Pure Red by Molyneux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Miller Harris Noix de Tubereuse Houbigant Lutece Christian Lacroix C`est La Vie Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Boadicea the Victorious Divine Carolina Herrera CH Red & Gold Orlane Autour du Coquelicot Fifi Chachnil Fifi Chachnil I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Andrea Maack Sharp