Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Ambre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Ambre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre από Mona di Orio είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Το άρωμα περιέχει Κέδρος Άτλας, Υλάνγκ Υλάνγκ, Βενζόη , βάλσαμο Τολού και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

Κέδρος Άτλας Υλάνγκ Υλάνγκ Βενζόη βάλσαμο Τολού Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre by Mona di Orio.

Ambre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Ambre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Ambre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Cartier Must de Cartier Revlon Ciara Indult C16 Demeter Fragrance Junior Mints Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Mystere Tonino Lamborghini Mitico Paolo Gigli Excentrique pour Femme Agatha Imperial Jade Men Yosh Omniscent 0.96 M. Micallef Aoud Gourmet Rasasi Muzarkash