Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Chamarre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Chamarre Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

αλδεϋδικό

Chamarre από Mona di Orio είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Αλδεϋδες

τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνος

οποπονάξ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chamarre by Mona di Orio.

Chamarre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Chamarre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Chamarre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chamarre by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chamarre by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Puma Jamaica² Man Police Pure Man Jardin de France Extravieille Demeter Fragrance Thunderstorm John Varvatos Rock Volume One Halston Halston Man Bruno Banani Time To Play Women Demeter Fragrance Bonfire Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Jacques Bogart Bogart Pour Homme John Varvatos Artisan Black IKKS IKKS Young Man