Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Absolue Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Eau Absolue Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Eau Absolue Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Eau Absolue Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau Absolue από Mona di Orio είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau Absolue κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, Πετιτ γκρέιν και Περγαμόντο Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι Μέι τσανγκ, Γεράνι, έλαιο βέτιβερ, Δάφνη και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο και Κέδρος Βιρτζίνιας.

Κλημεντίνη Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Σικελίας

Μέι τσανγκ Γεράνι έλαιο βέτιβερ Δάφνη ροζ πιπέρι

Μόσχος λάβδανο Κέδρος Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Absolue by Mona di Orio.

Eau Absolue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Eau Absolue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Eau Absolue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Absolue by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Absolue by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Cartier Declaration Essence Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Lalique Louxor de Lalique Clean Clean Man Elizabeth Arden Iced Green Tea Bensimon Cologne Bensimon 2005 Lulu Castagnette Indomptee James Heeley Verveine Lush Icon M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Parfums Berdoues 1902 The Vert Zara Zara for Him