Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jabu Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Jabu Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

μέλι

Jabu από Mona di Orio είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Jabu κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Πετιτ γκρέιν, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Βενζόη , τριαντάφυλλο, Καρύδα, δαμάσκηνο, λευκόμελο και άμυρις.

Πετιτ γκρέιν άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Βενζόη τριαντάφυλλο Καρύδα δαμάσκηνο λευκόμελο άμυρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jabu by Mona di Orio.

Jabu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Jabu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Jabu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jabu by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jabu by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Versace Metal Jeans Women The Body Shop Velique Bond No 9 Fashion Avenue Stella McCartney Stella Sheer 2009 Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Pacifica Lotus Garden DSH Perfumes Pink Gardenia Bronnley Peony Eau Fraiche Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Kesling Miss Be Bop Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses