Σχεδιαστές » M » Κιτρο « Ομάδες

Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Lux Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Lux από Mona di Orio είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Lux κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, λεμόνι Σικελίας και Μέι τσανγκ; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ Αϊτής και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη από Σιάμ, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια Μπέρμπον.

Πετιτ γκρέιν λεμόνι Σικελίας Μέι τσανγκ

Βέτιβερ Αϊτής Κέδρος

Βενζόη από Σιάμ Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Μπέρμπον

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lux by Mona di Orio.

Lux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Lux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Lux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lux by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lux by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Christian Dior Eau Fraiche Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Comme des Garcons Energy C Grapefruit Jardin de France Verviene Gendarme Carriere Tonatto Profumi Iss Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier So...? So...? Into the night Floris Pink Grapefruit Melvita Orange Zest Lush Day of the Dead