Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Musc Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Musc Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Musc Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Musc Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Musc από Mona di Orio είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Η νότα κορυφής είναι νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

νερόλι

τριαντάφυλλο ηλιοτρόπιο

σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musc by Mona di Orio.

Musc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Musc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Musc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musc by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musc by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Escada Escada Margaretha Ley Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Montana Samar Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Caron Royal Bain de Caron Delle Grazie Paris Rouge Avon Far Away Houbigant Raffinee Franck Olivier Passion Extreme