Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Myrrh Casati Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Myrrh Casati Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
απαλό πικάντικο
Myrrh Casati Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrh Casati Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Myrrh Casati Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Myrrh Casati από Mona di Orio είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Myrrh Casati κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Melanie Leroux. Το άρωμα περιέχει κόκκινα μούρα, ροζ πιπέρι, Κάρδαμο της Γουατεμάλας, σαφράν, γλυκόρριζα, Βενζόη από Σιάμ, Μύρο, θυμίαμα, πατσουλί, έλαιο κυπριόλης και ξύλο γκουαϊακ.

κόκκινα μούρα ροζ πιπέρι Κάρδαμο της Γουατεμάλας σαφράν γλυκόρριζα Βενζόη από Σιάμ Μύρο θυμίαμα πατσουλί έλαιο κυπριόλης ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Myrrh Casati by Mona di Orio.

Myrrh Casati Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Myrrh Casati fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Myrrh Casati, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Myrrh Casati by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Myrrh Casati by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Fendi Asja Fendi Esteban Ambre Molinard Habanita Guerlain Mouchoir de Monsieur Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Serge Lutens Fourreau Noir Christian Dior Ambre Nuit Le Labo Labdanum 18 Joya Ambrosia JoAnne Bassett Sacred Incense Rasasi Shatha Al Oudh Ermenegildo Zegna Zegna Forte