Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nuit Noire Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Nuit Noire Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες

Nuit Noire Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Nuit Noire Mona di Orio για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Nuit Noire από Mona di Orio είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Nuit Noire κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mona di Orio. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, άνθη πορτοκαλιάς, Κάρδαμο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, Κανέλα, γαρίφαλο, Κέδρος και Ολίβανο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

τζίντζερ άνθη πορτοκαλιάς Κάρδαμο πορτοκάλι

τουμπερόζα σανδαλόξυλο Κανέλα γαρίφαλο Κέδρος Ολίβανο

δέρμα σπόρος Τόνκα Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nuit Noire by Mona di Orio.

Nuit Noire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mona di Orio Nuit Noire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mona di Orio Nuit Noire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nuit Noire by Mona di Orio. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nuit Noire by Mona di Orio αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Tom Ford Black Orchid Carla Fracci Salome' Creed Love in White Montblanc Presence d`Une Femme Intense Ted Lapidus TL Pour Elle Alexandra de Markoff Alexandra Profumum Roma Volo AZ 686 Adidas Adidas Floral Dream Gloria Vanderbilt Fatale Lee Cooper Originals Ladies Jeanne Arthes Love Generation Rock